Zatrzymana 31-latka okazała policjantom podrobione prawo jazdy

Zatrzymana 31-latka okazała policjantom podrobione prawo jazdy

Policjanci ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali wczoraj 31-letnią wałbrzyszankę, która podczas kontroli drogowej posłużyła się podrobionym prawem jazdy. Funkcjonariusze szybko ustalili, że kobieta ma wydaną przez Starostę Wałbrzyskiego decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 11:30 na ul. Nowy Świat w Wałbrzychu. Kobieta podczas legitymowania twierdziła, że nie posiada przy sobie żadnego dokumentu i próbowała wprowadzić w błąd policjantów co do swoich danych personalnych. Pouczona przez funkcjonariuszy o konsekwencjach prawych ostatecznie przekazała brytyjskie prawo jazdy. Policjanci ruchu drogowego od razu nabrali podejrzeń, że dokument ten jest podrobiony, gdyż nie posiadał on znaków wodnych oraz wypukłości.

Wałbrzyszanka została więc zatrzymana i doprowadzona do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Funkcjonariusze ostatecznie potwierdzili prawdziwe dane kobiety, a w toku czynności procesowych znaleźli przy 31-latce także podrobiony dowód osobisty. Policjanci dodatkowo ustalili, że mieszkanka naszego miasta ma od 2011 roku cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Wałbrzyszanka podczas przesłuchania przyznała się do popełnienia wszystkich czynów i złożyła wyjaśnienia. Podejrzana stanie teraz przed sądem. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous Chcieli tylko nastraszyć swoich nastoletnich kolegów
Next Czworo sprawców kradzieży sklepowych zatrzymanych

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

42-latek zatrzymany za posiadanie i handel narkotykami

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków i handel nimi. Zatrzymany, to 42-letni mieszkaniec Wałbrzycha.

Wiadomości 0 Comments

Obchody Święta Policji w Wałbrzychu

18 lipca 2017 roku w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju odbyła się oficjalna uroczystość obchodów 98 rocznicy powołania Polskiej Policji. Funkcjonariusze i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu otrzymali awanse

Wiadomości 0 Comments

57-latek przywłaszczył kartę bankomatową oraz ponad 4 tysiące złotych

Przywłaszczył sobie kartę bankomatową oraz sporą sumę pieniędzy. Dodatkowo znalezioną kartą kilkakrotnie dokonał transakcji bezgotówkowych w różnych sklepach naszego miasta. Teraz 57-letni mieszkaniec Wałbrzycha odpowie przed sądem. W poniedziałek został

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!