Wypadek drogowy w Szczawnie Zdrój

Wypadek drogowy w Szczawnie Zdrój

Prawdopodobnie, nadmierna prędkość była przyczyną wypadku, do którego doszło we wtorek wieczorem w Szczawnie – Zdrój. W wyniku zdarzenia 26-letnia pasażerka VW z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala.

Do  zdarzenia drogowego doszło tuż po godz. 22 przy ul. Ułanów Nadwiślańskich  w Szczawnie Zdrój. Kierujący samochodem VW Golf 24-letni mieszkaniec Wałbrzycha prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu i dachował. W wyniku zdarzenia 26-letnia pasażerka VW z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala.

Funkcjonariusze KMP w Wałbrzychu prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia wszelkich okoliczności wypadku.

Pamiętajmy:  dostosujmy prędkość do zmieniających się warunków atmosferycznych. Opady deszczu czy lokalne przymrozki sprawiają, że drogi są śliskie. Dlatego noga z gazu. Odpowiadasz za życie i zdrowie innych osób bardzo często swoich bliskich.

Previous Pozbywanie się małych rys
Next Kradzieży torebek ze szpitalnych sal chorych. Policjanci apelują o ostrożność

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Skrawanie: popularna metoda obróbki nie tylko metali

Obróbka skrawaniem to jedna z częściej stosowanych metod obrabiania metali. Urządzeniem, które jest wykorzystywane przy zastosowaniu tej metody jest obrabiarka. Wśród tych urządzeń wyróżnić można obrabiarki do obróbki skrawającej i

Wiadomości 0 Comments

Usiłował ukraść trzy telefony komórkowe

Policyjny nos go nie zawiódł. Będący po służbie funkcjonariusz Komisariatu Policji II w Wałbrzychu realizując informację własną zatrzymał mężczyznę, który usiłował ukraść z jednego z wałbrzyskich marketów trzy telefony komórkowe.

Wiadomości 0 Comments

Wałbrzyscy policjanci przeprowadzili szkolenia z okazji „Dnia Bezpiecznego Internetu”

W dwóch filiach wałbrzyskiej Biblioteki Pod Atlantami – w Rynku oraz w dzielnicy Podzamcze – policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu z okazji „Dnia Bezpiecznego Internetu” przeprowadzili szkolenia z dziecmi

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź