Smartfony Huawei

Smartfony Huawei

Huawei z niewiele znaczącej i całkowicie nieznanej firmy przeobraził się w światowego giganta, a smartfony Huawei są chętnie kupowane przez klientów na całym świecie.

Aparat

Aparaty smartfonów Huawei są jednymi z najlepszych. Smartfony tej firmy zajmują przodującą pozycję w rankingu fotografii mobilnych. Na przykład aparat Huawei P9 – nie tylko ze względu na współpracę z Leicą – został uznany za najlepszy w opinii kilkunastu wiodących na świecie renomowanych publikacji, a sam smartfon otrzymał wiele nagród, w tym jako najlepszy smartfon dla konsumentów. Główny aparat smartfona P9 jest podwójny: kolorowy i czarno-biały. Razem wychwytują więcej światła i tworzą bardziej kontrastowy i bardzo szczegółowy obraz. Tryb profesjonalny zapewnia ustawienia przysłony, czułości ISO, czasu otwarcia migawki. Możliwe jest zapisywanie w RAW i malowanie światłem. W aparatach smartfonów P9 i Mate 9 dostępny jest tryb szerokiej przysłony – w celu uzyskania efektu rozmycia tła (bokeh), i można to zrobić nawet przy już ukończonym zdjęciu. Jeśli nie masz zwyczaju zagłębiania się w ustawienia, automatyczny tryb aparatu zrobi wszystko za Ciebie.

Stylowy wygląd

Telefony Huawei charakteryzuje dbałość o szczegóły, stylowy „metalowy” design, gładkie linie. Każdy smartfon to unikalne podejście projektowe. W rzeczywistości Huawei jest obecnie jedynym prawdziwym konkurentem Apple. Firma jest jednym z trzech największych producentów smartfonów na świecie. A jej plany są bardziej ambitne niż kiedykolwiek. Zwraca uwagę unikalny rozwój, zaawansowany smartfon o futurystycznym designie. Niedawno wprowadzony Huawei Honor Magic naprawdę zaskoczył nie tylko niezwykłym zakrzywionym ekranem 4K oraz funkcjami najwyższej klasy, ale także baterią grafenową, która ładuje się 40% w 10 minut.

Nowoczesność

Ekran 4K, skaner siatkówki – wszystko jest w Honor Magic. Na rynku naprawdę nie ma analogów do tego smartfona. Kolejny smartfon Huawei – Mate 9, oprócz pojemnej baterii 4000 mAh ma zaawansowany skaner linii papilarnych, oferuje technologie uczenia maszynowego w procesorze – sztuczną inteligencję, dzięki której smartfon nie straci wydajności nawet po 18 miesiącach najbardziej intensywnego użytkowania. Mamy tu też 4 dodatkowe mikrofony zapewniające najwyższą jakość rozmów i kierunkowe nagrywanie dźwięku podczas nagrywania wideo.

Światowa marka

Huawei zajmuje 40 miejsce na liście najbardziej wpływowych marek globalnych (Brand Finance 2016). Według prestiżowego rankingu Best Global Brands marka Huawei wzrosła o 18% w 2016 roku. Stała się jedną z najszybciej rozwijających się marek w branży technologicznej, podnosząc się z 88 pozycji na 72 pozycję. Co więcej, Huawei jest zaliczany do „100 najbardziej atrakcyjnych pracodawców” według LinkedIn. Według statystyk już 1/3 światowej populacji korzysta z usług i produktów tej marki. Wybór konsumentów to najlepszy dowód na to, że produkty tej firmy powinny pozostać w sferze zainteresowania każdego użytkownika, a szczególnie fanów nowych technologii wykorzystywanej w nowoczesnych telefonach.

Zobacz: Smartfony Huawei w Kielcach – więcej >>

Previous Podstawowe narzędzia i sprzęty fryzjerskie
Next Co możemy wykonać w ksero czy drukarni?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Za wprowadzanie do obrotu papierosów bez polskich znaków akcyzy odpowie teraz przed sądem

Ponad 9,5 tysiąca papierosów bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli policjanci we wtorek podczas przeszukania mieszkania 55-letniego wałbrzyszanina. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i stanie teraz przed sądem. Realizując działania operacyjne zatrzymania

Wiadomości 0 Comments

Złodziej z wyrzutami sumienia odpowie za przywłaszczenie gotówki

Do niecodziennego zatrzymania przez wałbrzyskich policjantów doszło w miniony poniedziałek. Mężczyzna, który przywłaszczył sobie kopertę ze sporą sumą pieniędzy, sam zgłosił się do funkcjonariuszy. Mundurowi odzyskali większość skradzionej gotówki. Pewien

Wiadomości 0 Comments

Wałbrzyscy policjanci ostrzegają przed wchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne

Przez ostatnie dni w całej Polsce panowały mrozy sięgające nawet -20 stopni Celsjusza. Niskie temperatury powietrza spowodowały zamarzanie powierzchni zbiorników wodnych. Wiele osób nie zdając sobie sprawy z niebezpieczeństwa w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź