Smartfony Huawei Honor

Smartfony Huawei Honor

Historia firmy Huawei Technologies sięga do 1987 roku. To właśnie wówczas firma ta powstała. Jej wkład początkowy wynosił dwadzieścia jeden tysięcy juanów, co było wówczas równowartością pięciu tysięcy dolarów. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą centrali telefonicznych pochodzących z Hongkongu. Zanim zdobyła ogromną pozycję na rynku i powołała do życia submarkę Honor upłynęło mnóstwo lat. Jak to wszystko się zaczęło?

Zaskakujący rozwój

Na ogromny rozwój koncernu wpływ miał bez wątpienia głęboki patriotyzm osoby, która zdecydowała się go założyć. Ren Zhengfei, który należał do Chińskiej Armii Narodowo – Wyzwoleńczej, jest nadal prezesem firmy Huawei. Mimo tego, że komunistyczny reżim początkowo traktował go nieco po macoszemu, Chiny Ludowe mogą mu naprawdę podziękować. Bardzo im się bowiem przysłużył.

Zanim Ren wstąpił do armii, studiował nauki inżynieryjne na Uniwersytecie Chongqing. Jego wybitne osiągnięcia zdecydowały o tym, że przydzielono go do wdrażania nowoczesnych technologii. Z uwagi jednak na wyznawane poglądy, a także pochodzenie społeczne rodziców uniemożliwiono mu zapisanie się do partii. Nie przyznano mu także żadnej rangi wojskowej. Przez całą służbę – aż do jej ostatniego dnia – był szeregowym żołnierzem.

Już jednak w roku 1978 komunistyczne władze nieco zmiękły. Uznano bowiem, że za wybitne zasługi Ren może wstąpić do partii. Następnie zdecydowano, że to on będzie reprezentował Chiny na Międzynarodowej Konferencji Naukowej. Z uwagi na dużą redukcję etatów w armii odszedł z niej, po czym przeniósł się do miejscowości Shenzhen. To właśnie dzięki niemu zaczęła ona przeobrażać się z niewielkiej osady rybackiej na prawdziwe centrum nowoczesnej technologii. To właśnie w tej miejscowości Ren powołał do życia firmę Huawei, która dzisiaj jest niezaprzeczalnym gigantem.

Huawei Honor: konkurencja może się schować

Rozwój firmy Huawei można porównać do kuli śnieżnej, która stacza się ze zbocza z coraz większą prędkością i nabiera przy tym coraz większych rozmiarów. W 2012 roku firma Huawei zajmowała już trzecie miejsce, jeśli chodzi o wyniki sprzedaży urządzeń elektronicznych. W 2013 roku firma wprowadziła na światowe rynki swój pierwszy telefon. Pilotażowy model wzbudził ogromne zainteresowanie. Tym, co było nietypowe to duże rozmiary, których dotąd u konkurencji nie spotykano.

Również w 2013 roku powołano do życia firmę Huawei Honor, która stała się submarką firmy Huawei. Smartfony Huawei Honor to produkty, które tworzone są z myślą o młodszych użytkownikach. Dzisiaj firma oferuje szeroki wybór nie tylko smartfonów, ale również tabletów, a także wielu innych gadżetów elektronicznych.

Telefon Huawei Honor 8X

Ten telefon to świetny przykład, jak skutecznie można zaprojektować telefon, który będzie połączeniem jakości,  a także ceny. Model ma aż 128 GB pamięci użytkowej, a także 4GB pamięci systemowej, co jest naprawdę rewelacyjnym wynikiem. Prezentuje się naprawdę świetnie. Może naprawdę konkurować z flagowymi smartfonami z górnej półki. Aż 91% przody wypełnione jest przez ekran!

Więcej na stronie huaweihonor.pl.

Previous Karty charakterystyki SDS Consultchem
Next Skoroszyty pomogą utrzymać porządek w dokumentach

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Trzy miesiące aresztu za posianie i handel narkotykami

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali troje mieszkańców Wałbrzycha podejrzewanych o posiadanie substancji psychotropowych oraz handel nimi. W czasie przeszukania policjanci zabezpieczyli ponad 500 porcji handlowych amfetaminy oraz prawie 50 marihuany. Podejrzani

Wiadomości 0 Comments

Wałbrzyscy policjanci poszukiwali zaginionej 13-latki

Kilkudziesięciu policjantów poszukiwało w minioną sobotę 13-letniej wałbrzyszanki, której zaginięcie po południu zgłosili najbliżsi. Funkcjonariusze dzięki swojemu zaangażowaniu po kilkudziesięciu minutach od wszczęcia poszukiwań odnaleźli dziewczynkę. Okazało się, iż nie

Wiadomości 0 Comments

Za znęcanie się nad psem odpowie przed sądem

Ze zdenerwowania rzucił psem o ścianę budynku. Teraz stanie przed sądem i odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem. 61-letni wałbrzyszanin został zatrzymany w miniony czwartek, bezpośrednio po zgłoszeniu, przez policjantów

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź