Policjanci prewencji zatrzymali 44-latka, który na ulicy zaatakował 38-letnią kobietę

Policjanci prewencji zatrzymali 44-latka, który na ulicy zaatakował 38-letnią kobietę

Pokłócił się ze znaną mu osobiście kobietą, następnie w szale agresji na ulicy zaatakował ją, w wyniku czego pokrzywdzona upadła na ziemię i złamała lewą rękę. Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu bezpośrednio po zgłoszeniu zatrzymali ukrywającego się w krzakach 44-latka, któremu za popełniony czyn grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 5.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek po godzinie 18:30. Wałbrzyszanin nie wytrzymał nerwowo i siłowo próbował rozwiązać konflikt z napotkaną na ul. 11 listopada 38-letnią mieszkanką naszego miasta. Kobieta po zdarzeniu uciekła do domu, skąd następnie z obrażeniami ciała do szpitala zabrał ją Zespół Ratownictwa Medycznego.
Wałbrzyscy policjanci po otrzymaniu informacji o przestępstwie rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Mężczyzny nie było w miejscu zamieszkania. Funkcjonariusze sprawdzili więc pobliski teren i ukrywającego się 44-latka znaleźli w pobliskich krzakach. W wyniku podjętych przez mundurowych działań wałbrzyszanin został ostatecznie zatrzymany.

 

Podejrzany odpowie za naruszenie czynności narządów ciała powyżej 7 dni, za co grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. W momencie popełnienia czynu zabronionego mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało u niego 0,80 promila alkoholu w organizmie. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu zastosował w stosunku do 44-latka  środki zapobiegawcze w postaci zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej oraz dozoru policyjnego.

Previous Nietrzeźwa 40-latka wjechała w policyjny radiowóz. Miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie
Next Nie wiedział, że kradnie rower swojej siostrzenicy. Mężczyznę zatrzymali policjanci drugiego komisariatu

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Pogoda sprzyja niechronionym uczestnikom ruchu drogowego

Połowa jesieni za nami. Pogoda jednak wciąż sprzyja niechronionym uczestnikom ruchu drogowego. Niestety, wczoraj w Wałbrzychu na ul. Armii Krajowej doszło do poważnego wypadku drogowego, w którym zginął kierujący motocyklem.

Wiadomości 0 Comments

Wałbrzyscy policjanci ujawnili blisko 270 porcji amfetaminy i 24 porcje marihuany

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 20-latka, który posiadał środki odurzające. Ujawniono w jego mieszkaniu blisko 270 porcji handlowych amfetaminy i 24 porcje marihuany. Grozi mu teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia

Wiadomości 0 Comments

Za znęcanie się nad psem odpowie przed sądem

Ze zdenerwowania rzucił psem o ścianę budynku. Teraz stanie przed sądem i odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem. 61-letni wałbrzyszanin został zatrzymany w miniony czwartek, bezpośrednio po zgłoszeniu, przez policjantów

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!