Policja poszukuje zaginionego mężczyzny

Policja poszukuje zaginionego mężczyzny

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu poszukują zaginionego Zbigniewa TRUCHAN. Mężczyzna 06.01.2020r. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony ma 67 lat, ok. 150 cm wzrostu, jest bardzo szczupłej budowy ciała, włosy krótkie siwe. Ubrany był dżinsowe spodnie, czarną kurtkę, czarną wełnianą czapkę. Posiada przy sobie portfel z dokumentami, klucze do mieszkania i inhalator.

W przypadku napotkania lub posiadania jakichkolwiek informacji o zaginionym prosimy o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Wałbrzychu, tel. 74 84 20 213 w godz. 7.30-15-30 lub bezpośrednio z prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 691 697 799.

Previous Zaopatrzenie dla salonów fryzjerskich
Next Wałbrzyscy policjanci pomogli byli świadkami wypadku drogowego

Może to Ci się spodoba

Wałbrzych na Sygnale 0 Comments

15-latka wymusiła od koleżanki sporą ilość pieniędzy

W kwietniu bieżącego roku 15-latka kilkunastokrotnie wymusiła od młodszej koleżanki łącznie 1300 złotych i 700 euro na szkodę jej babci. Sprawne i skuteczne działanie policjantów z wałbrzyskiej komendy pozwoliło na

Wałbrzych na Sygnale 0 Comments

Bracia zdolni do kradzieży w rękach policji. Przy jednym z nich funkcjonariusze odnaleźli narkotyki

Dwaj bracia w lipcu tego roku okradli jeden z wałbrzyskich supermarketów. Policjanci Zespołu Wywiadowczego Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu dzięki realizacji informacji własnej ustalili i zatrzymali obu złodziei.

Wałbrzych na Sygnale 0 Comments

Informacja dotycząca ochrony danych osobowych w związku z RODO

Zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź