Najlepsze Chińskie telefony 2020 – TOP 5

Najlepsze Chińskie telefony 2020 – TOP 5

Wszyscy chcemy więcej za nasze pieniądze, również wtedy, gdy szukamy kolejnego zakupu smartfonu. Wiedz, że chińskiemu telefonowi możesz dać o wiele więcej zarobku, niż kupując go w podstawowej ofercie Samsunga lub Sony.

Zebraliśmy kilka najlepszych opcji budżetowych, aby uzyskać tani chiński telefon, który wygląda i czuje wszystko oprócz.

Jeśli niska cena nie jest Twoim priorytetem numer jeden, sprawdź również najlepsze chińskie telefony, które możesz dziś kupić.

Czytaj więcej porad na stronie: smartfonyrzeszow.pl

Najlepszy chiński telefon – TOP 5

  1. Reallme 6

Realme 6 jest jednym z najlepszych budżetowych telefonów, jakie kiedykolwiek testowaliśmy.

Jest to nieco gruby rozmiar nie będzie dla wszystkich, ale jest to obecnie najtańszy telefon, jaki można kupić z wyświetlaczem 90Hz, a także ma kilka przyzwoitych aparatów, szybkie działanie i solidną baterię.

  1. Xiaomi Mi 9T

Dopóki nie pojawił się Mi 9T Pro, był to najbardziej zrównoważony telefon Xiaomi w linii Mi 9, łączący jedne z najlepszych cech serii Mi 9 w celu stworzenia przystępnego cenowo i silnego, wszechstronnego telefonu. Mi 9T Pro jest teraz wyczerpany prawie wszędzie, ale nadal można znaleźć ten Mi 9T.

Duży wyświetlacz bez nacięć, ogromna bateria i aparat z potrójnym wyświetlaczem obiecują zrewolucjonizować rynek telefonów średniej klasy.

  1. Xiaomi Redmi Uwaga 9S

The Redmi Note 9S (aka Redmi Note 9 Pro w Indiach) mógł mieć swój grzmot skradziony przez równie niesamowite Realme 6, ale pozostaje jednym z najlepszych telefonów budżetowych widzieliśmy. Jest to fantastyczny telefon za mniej niż 200 funtów, prawdziwie wszechstronny, z przyzwoitą wydajnością i aparatami fotograficznymi, a także niesamowitą żywotnością baterii. Redmi nagrał najdłuższy czas w teście żywotności baterii Geekbench 4, jaki widzieliśmy do tej pory.

Nie jesteśmy fanami modułu tylnej kamery, a brak NFC to wstyd, ale te czarnuchy na bok to tyka wszystkie nasze pudełka w tym punkcie cenowym.

W następnej aktualizacji chcielibyśmy zobaczyć hydroizolację (Redmi Note 9S jest tylko bryzgoszczelna) i bezprzewodowe – lub przynajmniej szybsze przewodowe – ładowanie, które stopniowo wkradają się do tańszych telefonów. Aby naprawdę zabrać się za Realme potrzebuje również wyświetlacza 90Hz. Ale na razie jest to świetny przykład niezbyt dobrze wydanych pieniędzy.

  1. Oppo Reno2

Jeśli masz już jakiś inny smartfon Oppo, to pewnie nie warto rozpryskiwać się na Reno 2. Dla wszystkich innych, to wygląda na dobrą opcję, jeśli chcesz Android telefon z dobrym aparatem fotograficznym, doskonałą wydajność i długą baterię.

Być może należysz do tych, którzy nadal nie ufają odporności kamer samochodowych. Choć rozumiemy Wasze wątpliwości, to jednak konstrukcja Reno 2 w kształcie skrzydła wydaje się być dobra, a także pozwala na uzyskanie pięknego ekranu bez nacięć.

  1. Xiaomi Redmi Uwaga 8T

Redmi Note 8T oferuje nadzwyczajną wartość w wysokości £179. Jest to średniej wielkości urządzenie w przystępnej cenie, oferujące czteroobiektywowy aparat 48Mp, 6,3-calowy wyświetlacz AMOLED, baterię 4,000mAh oraz wydajny procesor Snapdragon 665. Dodaje on ładowanie przewodowe NFC i 18W do Redmi Note 8 w innym miejscu.

Previous Wyciskarki do warzyw i owoców
Next 6 kluczowych korzyści wynikających z używania drukarki wielofunkcyjnej w domu

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Różne zastosowania alkoholu izopropylowego

Czy wiesz, że alkohol zawarty w alkoholu do pocierania, który znajdujemy w sklepie, to alkohol izopropylowy? W tej lekcji dowiemy się wszystkiego o alkoholu izopropylowym i jego różnych zastosowaniach. Czym

Life&Style 0 Comments

Najbardziej oczekiwane smartfony drugiej połowy 2020 roku

Ostatni rok był niesamowity i fantastyczny dla smartfonów, ale rok 2020 wydaje się być jeszcze lepszy. Oto spojrzenie na nasze najbardziej oczekiwane telefony w tym roku. Bądźcie z nami na

Life&Style 0 Comments

Dieta która smakuje – Pomoc ze strony specjalistów

Dieta bardzo często postrzegana jest jako pewnego rodzaju wyrzeczenia, podczas gdy tak naprawdę jest to zmiana codziennego trybu życia na bardziej zdrowy. Tym samym, jeśli tylko ktoś podejmie właściwą decyzję,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź