Najbardziej oczekiwane smartfony drugiej połowy 2020 roku

Najbardziej oczekiwane smartfony drugiej połowy 2020 roku

Ostatni rok był niesamowity i fantastyczny dla smartfonów, ale rok 2020 wydaje się być jeszcze lepszy.

Oto spojrzenie na nasze najbardziej oczekiwane telefony w tym roku. Bądźcie z nami na bieżąco wraz z poniższą listą 7 najbardziej oczekiwanych smartfonów drugiej połowy tego roku.

  1. Samsung Galaxy Note 20

Zazwyczaj oczekujemy, że nowy Note pojawi się w sierpniu. Ale wydaje się to mało prawdopodobne z powodu pandemii koronawirusa. Prawdopodobne jest, że nowy Note będzie rozwijać kluczowe funkcje Galaxy S20, począwszy od prędkości danych 5G i szybkiej częstotliwości odświeżania ekranu 120Hz, a skończywszy na tych kamerach o wysokiej rozdzielczości – kiedykolwiek i jakkolwiek zostanie ona ostatecznie odsłonięta.

Oczekiwana data wydania: sierpień 2020 r.

  1. Samsung Galaxy Series A

Samsung wchodzi w skład nowej serii Galaxy A w telefonach budżetowych. A kiedy mówimy „budżetowy”, mamy na myśli w niektórych przypadkach wręcz tani. Linia 4G LTE w tym roku obejmuje następnie mamy dwa telefony 5G.

Ponownie, to jest kilka agresywnych cen z Samsung, a w ciągu najbliższych miesięcy będziemy wiedzieć, czy są one warte nawet przy najniższych cenach.

Spodziewana data premiery: Dostępna od teraz do końca zimy, w zależności od modelu.

  1. Google Pixel 4A, 4A XL i 5.

W zeszłym roku Google zadebiutował budżetowymi wersjami swoich telefonów Pixel, Pixel 3A i 3A XL. Urządzenia te okazały się sukcesem firmy, dlatego spodziewamy się kontynuacji tych działań wiosną tego roku. Plotki o Pixelach 4A, 4A XL i 5 zawierają tę samą niską cenę wywoławczą dla Pixela 4A (a może nawet tańszego), gniazdo słuchawkowe i nowy, skierowany do przodu aparat typu hole-punch.

Data wydania: lipiec 2020 r.

  1. One Plus Nord

Po miesiącach pogłosek o możliwym nowym telefonie średniej klasy OnePlus, firma wprowadziła na rynek „nową, bardziej przystępną cenowo linię produktów smartfonów”. Telefon będzie dostępny już lada chwila i będzie nosił nazwę OnePlus Nord.

Data wydania: 21 lipca 2020 r.

  1. Apple iPhone 12

Nadchodzące iPhone 12, 12 Pro i 12 Max (Apple nie potwierdziło nazwy telefonów, ale pójdziemy tym tropem z tym na razie) twarz nieznanych wód przed nami – dostawcy w Chinach już zamknięci lub działają na ograniczonej mocy z powodu wybuchu epidemii, która może mieć wpływ na zapasy we wrześniu, gdy nowe iPhone’y są zazwyczaj uruchamiane. Plotki na temat urządzeń są wszędzie, a niektórzy twierdzą, że telefony będą miały radykalnie nową konstrukcję i inne wycieki sugerujące, że prawdopodobnie będzie wyglądać podobnie do iPhone 11 i 11 Pro. Niektóre modele mogą mieć 5G, inne nie.

Oczekiwana data wydania: początek września 2020 r.

  1. Sony Xperia Pro

W lutym Sony wypuściło na rynek zwiastun Xperia Pro, telefonie 5G przeznaczonym dla profesjonalnych filmowców. To może być telefon, który powali iPhone Apple z jego tronu najlepszego telefonu do nagrywania. Ma tę samą potrójną kamerę z tyłu  i kamerę Alpha. Pro będzie miał również wszystkie funkcje 5G. Xperia Pro nie ma jeszcze ceny, ale prawdopodobnie będzie kosztować więcej niż Xperia 1.

  1. LG Velvet

Dzięki zastosowaniu kamery tzw. „raindrop”, zakrzywionego ekranu i pionowo ułożonych aparatów, Velvet wyznacza nowy kierunek projektowania telefonów LG. Telefon 5G pojawi się najpierw w Europie, a w późniejszym czasie trafi do krajów Ameryki Północnej (w tym USA), Azji, Ameryki Łacińskiej i innych regionów.

Oczekiwana data wydania: lipiec 2020 r.

Więcej o nadchodzących premierach smartfonów dowiesz się na http://smartfonyrzeszow.pl/

Previous Przegląd aplikacji tłumaczeniowych - język niemiecki
Next Dla kogo i czym jest depilacja laserowa?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Fotoobraz – prezent dla siebie i dla innych

Ozdabianie ścian obrazami nadal jest bardzo popularne. Różnica jest taka, że w tej chwili możemy dużo mniej za nie zapłacić, niż to było dawniej. Obrazy zaś nie muszą być nawet

Life&Style 0 Comments

Jak działają soczewki fotochromowe?

Cząsteczki odpowiedzialne za powodowanie zaciemnienia soczewek fotochromowych są aktywowane przez promieniowanie ultrafioletowe słońca. Ponieważ promienie UV przenikają przez chmury, soczewki fotochromowe zaciemniają się zarówno w dni pochmurne, jak i słoneczne.

Life&Style 0 Comments

Jak naprawdę działają biura tłumaczeń?

To nie jest dżungla. Rynek tłumaczeń/lokalizacji jest ogromny i z roku na rok staje się coraz większy. Do zarobienia jest dużo pieniędzy, a to przyciąga nie tylko profesjonalnych dostawców, ale

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź