Kradzieży torebek ze szpitalnych sal chorych. Policjanci apelują o ostrożność

Kradzieży torebek ze szpitalnych sal chorych. Policjanci apelują o ostrożność

W ostatnich dniach wałbrzyscy policjanci przyjęli dwa zgłoszenia o kradzieży torebek ze szpitalnych sal chorych. Policjanci apelują do pacjentów, aby nie zabierali ze sobą do szpitala znacznej ilości pieniędzy czy też biżuterii. Pamiętajmy również, że istniej możliwość pozostawienia cennych rzeczy w szpitalnym depozycie.

16 i 17 stycznia br. ze szpitalnych sal chorych skradziono damskie torebki z zawartością dokumentów oraz pieniędzy.
W takich przypadkach mechanizm działania sprawców jest praktycznie taki sam. Osoby przychodzą do szpitala pod pozorem odwiedzin swoich bliskich, a tak naprawdę okradają pacjentów.
Wałbrzyscy policjanci apelują:
W miejscach publicznych, gdzie przebywa dużo anonimowych osób, mogą również znajdować się przestępcy. Zwracajmy uwagę na osoby chodzące bez celu po szpitalnych korytarzach. Do szpitala nie zabierajmy znacznej ilości pieniędzy czy tez biżuterii. Gdy nie mamy innej możliwości zabezpieczenia swojego mienia, cenne  rzeczy pozostawmy w szpitalnym depozycie.

Previous Wypadek drogowy w Szczawnie Zdrój
Next Dwaj mężczyźni wpadli w panikę na widok policyjnego radiowozu. Obaj posiadali narkotyki

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Posiadali narkotyki, staną teraz przed sądem

Narkotyki w postaci amfetaminy ujawnili i zabezpieczyli w miniony piątek po południu w dwóch mieszkaniach na terenie naszego miasta wałbrzyscy policjanci. Funkcjonariusze realizując informacje własne zatrzymali do prowadzonych spraw 38-letnią

Wiadomości 0 Comments

17-letni wałbrzyszanin odpowie przed sądem za kradzież rozbójniczą

Najpierw ukradł 15-latkowi telefon komórkowy, a następnie dotkliwie go pobił. Dzięki profesjonalnym działaniom operacyjnym funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Wałbrzychu 17-letni sprawca przestępstwa dzień po zdarzeniu został zatrzymany.

Wiadomości 0 Comments

37-latek, który hodował krzewy konopi indyjskich zatrzymany przez wałbrzyskich policjantów

W poprzednim tygodniu policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali 37-letniego wałbrzyszanina, który w miejscu zamieszkania posiadał zasadzone w doniczce krzewy konopi indyjskich oraz ich nasiona. Jeżeli wyniki badań laboratoryjnych

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź