Dwóch wałbrzyszan odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków

Dwóch wałbrzyszan odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków

21 i 35-latek zatrzymani przez policjantów Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Obaj mężczyźni staną przed sądem za posiadanie środków odurzających w postaci marihuany. Młodszy z mężczyzn odpowie dodatkowo za udzielanie narkotyków innym osobom, a starszy za handel nimi.

Wałbrzyscy funkcjonariusze w minioną środę udali się na ul. Solecką w Wałbrzychu, gdzie dokonali przeszukania miejsca zamieszkania 35-latka w związku z uzyskaną informacją o posiadaniu przez niego narkotyków. Policjanci sprawdzili między innymi piwnicę i znaleźli ukrytych w wyczystce kilkadziesiąt porcji handlowych środków odurzających w postaci marihuany. Funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie również handel narkotykami, dlatego zabezpieczyli mienie podejrzanego w kwocie 900 złotych na poczet przyszłej kary.

W toku dalszych czynności operacyjnych na tej samej ulicy policjanci zatrzymali 21-latka, który także posiadał, ale tym razem przy sobie, narkotyki w postaci marihuany. W trakcie przesłuchania funkcjonariusze drugiego komisariatu przedstawili młodemu wałbrzyszaninowi dodatkowo zarzut udzielania narkotyków innym osobom.

Obaj mężczyźni przyznali się do zarzucanych czynów i złożyli obszerne wyjaśnienia. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii 21-latek może trafić za kraty więzienia na 3 lata, a 35-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Poszukiwany 18-latek trafił już do zakładu poprawczego
Next Młodociany przestępca w rękach policjantów drugiego komisariatu

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Pogoda sprzyja niechronionym uczestnikom ruchu drogowego

Połowa jesieni za nami. Pogoda jednak wciąż sprzyja niechronionym uczestnikom ruchu drogowego. Niestety, wczoraj w Wałbrzychu na ul. Armii Krajowej doszło do poważnego wypadku drogowego, w którym zginął kierujący motocyklem.

Wiadomości 0 Comments

43-letnia kobieta zatrzymana przez „kryminalnych” za posiadanie i handel narkotykami

Narkotyki w postaci amfetaminy ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań przy ul. Niepodległości w Wałbrzych policjanci „kryminalni” wałbrzyskiej komendy. Funkcjonariusze realizując informację własną zatrzymali do tej sprawy 43-letnią mieszkankę

Wiadomości 0 Comments

Nie daj się oskubać z oszczędności podczas robienia zakupów przez internet

Nie daj się okraść! Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przestrzegają przed ogłoszeniami oszustów wystawionymi w internetowych serwisach sprzedażowych. Oto kilka porad, jak uniknąć utraty

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź