Dla kogo i czym jest depilacja laserowa?

Dla kogo i czym jest depilacja laserowa?

W przypadku panów posiadanie owłosienia na niemalże całym ciele nie stanowi większego problemu, jest czymś naturalnym. Niektórzy ograniczają się jedynie do golenia zarostu lub tylko przycinania brody. Inaczej wygląda to u kobiet, które dążą do efektu gładkiej i przyjemnej w dotyku skóry. Większość preferuje idealnie wydepilowane ciało, co jednak wiąże się z kosztami, wymaga poświęcenia czasu i energii. Tym bardziej, jeśli bazujemy wyłącznie na tradycyjnych metodach depilacji typu maszynka, depilator, golarka, krem czy wosk. Problem z bezustannie odrastającymi włoskami rozwiązuje depilacja laserowa LightSheer.

Czym jest depilacja laserowa LightSheer i czego można się spodziewać?

Która kobieta nie marzy o idealnie gładkiej skórze – szczególnie na nogach, w okolicach bikini i pod pachami? Nic więc dziwnego, że panie regularnie wykonują różnego typu zabiegi depilacyjne. Bywa to meczące, kosztowne i czasem też bolesne. Niestety na jednym czy nawet stu zabiegach się nie kończy, gdyż trzeba je cyklicznie powtarzać bo uzyskane efekty są krótkotrwałe – włoski stosunkowo szybko odrastają. Sposobem na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia z dowolnego obszaru na ciele jest depilacja laserowa LightSheer. Jest to możliwe dzięki precyzyjnej i skutecznej wiązce światła laserowego. Przenika on przez skórę, a po dotarciu do mieszka włosowego, niszczy go wraz z korzeniem. Skutkuje to trwałym zniszczeniem włoska, który od tej pory nie ma szansy na odbudowanie się. Wniosek z tego jest prosty – włosy potraktowane laserem przestają odrastać, a my możemy cieszyć się długotrwałym efektem gładkiej i przyjemnej w dotyku skóry. Zabieg wiąże się z pewnym dyskomfortem, ale nie trzeba obawiać się dokuczliwych dolegliwości bólowych. Tym bardziej, że używane są nakładki chłodzące. Depilacja laserowa jest w pełni bezpieczna.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Depilacja laserowa LightSheer przeznaczona jest dla wszystkich osób, które pragną na stałe pozbyć się niechcianego owłosienia z różnych partii ciała. Z zabiegu mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie chodzi tutaj wyłącznie o kwestię estetyki, ale też o rozwiązanie problemów z wrastającymi włoskami i powstawaniem stanów zapalnych na skutek stosowania tradycyjnych metod depilacji. Wskazaniem do wykonania zabiegu jest nadmierne owłosienie, szczególnie w miejscach intymnych, na twarzy czy pod pachami. Wydepilowaną skórę łatwiej jest utrzymać w czystości, czyli zachować higienę. Depilację laserową poleca się przy nadpotliwości, gdyż osadzający się na włoskach pot staje się źródłem nieprzyjemnej woni. Tego typu zbiegi wspaniale sprawdzają się dla sposób chcących zwiększyć pewność siebie.

Artykuł powstał we współpracy z https://proclinic.pl/depilacja-laserowa/

Previous Najbardziej oczekiwane smartfony drugiej połowy 2020 roku
Next Co się dzieje, gdy twój partner odchodzi od picia?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Drukowanie wielkoformatowe: Przygotowanie twojego dzieła sztuki

Przez większą część mojej kariery zawodowej (jako grafik i dyrektor artystyczny) zajmowałem się głównie produkcją druków małoformatowych, od drukowanych książek po broszury, od ogłoszeń po opakowania artykułów papierniczych i wizytówek.

Life&Style 0 Comments

Różne zastosowania alkoholu izopropylowego

Czy wiesz, że alkohol zawarty w alkoholu do pocierania, który znajdujemy w sklepie, to alkohol izopropylowy? W tej lekcji dowiemy się wszystkiego o alkoholu izopropylowym i jego różnych zastosowaniach. Czym

Life&Style 0 Comments

Jak zaprojektować idealny pokój dla dziecka?

Jak widzisz idealny pokój dziecinny? Wypełniony światłem, radością i atmosferą kreatywności? Podpowiadamy jak spełniać tą wizję Pozbądź się dodatków Oczywiście należy zacząć od porządkowania. Pokój dziecięcy to pomieszczenie, w którym

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź