Areszt za ciężkie pobicie mężczyzny

Areszt za ciężkie pobicie mężczyzny

Zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu usłyszało dwóch mężczyzn zatrzymanych przez policjantów Wydziału Kryminalnego wałbrzyskiej komendy. Decyzją sądu, obaj panowie, najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 30 czerwca br. w jednym z mieszkań w dzielnicy Podzamcze w Wałbrzychu. Dwaj mężczyźni w wieku 31 i 36-lat spożywało alkohol w towarzystwie 58-latki. W pewnym momencie obudził się, śpiący w sąsiednim pokoju 34-letni syn kobiety. Między mężczyznami doszło do awantury, która skończyła się pobiciem 34-latka. W stanie zagrażającym życiu trafił on na oddział intensywnej terapii wałbrzyskiego szpitala.
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego po uzyskaniu informacji o zdarzeniu natychmiast zajęli się sprawą. Na wstępie okazało się, że kobieta, która była świadkiem zdarzenia nie potrafiła podać personaliów mężczyzn, którzy pobili jej syna.
Szereg czynności operacyjnych wykonanych przez policjantów pozwolił na wytypowanie, a następnie zatrzymanie obu sprawców pobicia 34-latka.  Jeden z nich był już karany w przeszłości za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu.
Mężczyźni usłyszeli zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Decyzją sądu, obaj najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi im kara od 3 lat pozbawienia wolności.

Previous Co zrobić z nieudanym makijażem permanentnym? Korekta czy laserowe usuwanie makijażu permanentnego?
Next Przed policjantami schował się pod łóżkiem

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Bezpieczeństwo podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

14 stycznia br. dolnośląscy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym dniu na ulicach województwa pojawi się większa liczba patroli. Spokój podczas finału zależy

Wiadomości 0 Comments

Dobre wyposażenie salonu fryzjerskiego

Salon fryzjerski to miejsce, gdzie każdy chce się czuć jak najlepiej, chce mieć możliwość zrelaksowania w trakcie, gdy inne osoby będą zajmować się jego fryzurą i zadbają o to, by

Wiadomości 0 Comments

Brak doświadczenia, lekkomyślność, brawura przyczyną wypadków

Brak doświadczenia, lekkomyślność, brawura, przecenianie swoich umiejętności a także chęć zaimponowania rówieśnikom, to cechy wielu młodych kierowców. W związku z tym apelujemy do nich o ostrożną i bezpieczną jazdę oraz

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź