37-latek, który hodował krzewy konopi indyjskich zatrzymany przez wałbrzyskich policjantów

37-latek, który hodował krzewy konopi indyjskich zatrzymany przez wałbrzyskich policjantów

W poprzednim tygodniu policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali 37-letniego wałbrzyszanina, który w miejscu zamieszkania posiadał zasadzone w doniczce krzewy konopi indyjskich oraz ich nasiona. Jeżeli wyniki badań laboratoryjnych potwierdzą, iż mieszkaniec naszego miasta hodował rośliny zabronione prawem, może on trafić za kraty więzienia na 3 lata.

Funkcjonariusze realizując informacje własne 1 maja bm. udali się na ul. Niepodległości w Wałbrzychu, gdzie około godziny 13 w jednym z mieszkań ujawnili i zabezpieczyli doniczkę z czterema krzewami konopi indyjskich oraz woreczek z nasionami, z których można było uzyskać środki odurzające w postaci marihuany w ilości 176 porcji handlowych.

Do hodowania roślin zabronionych prawem przyznał się nietrzeźwy w momencie legitymowania 37-letni lokator mieszkania, który jeżeli wyniki badań laboratoryjnych potwierdzą, może stanąć teraz przed sądem. Przypomnijmy. Za uprawę konopi indyjskich grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Previous Jaki opryskiwacz ciśnieniowy wybrać?
Next Ukradli bariery ochronne i oddali na złom. Tego samego dnia trafili w ręce wałbrzyskich policjantów

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Pozostawił garnek na włączonej kuchence gazowej i zasnął

Dwóch dzielnicowych Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zapobiegło wczoraj tragedii w jednym z budynków przy ul. Długiej w Wałbrzychu. Policjanci będący w patrolu pieszym zauważyli wydobywające się z mieszkania usytuowanego

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zagrali pokazowy mecz na rzecz wałbrzyskiego hospicjum

Jednobramkowym zwycięstwem policjantów zakończyło się pokazowe spotkanie piłkarskie pomiędzy funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, a strażakami. Mecz rozegrany został w sobotnie popołudnie w ramach festynu na rzecz Hospicjum im.

Wiadomości 0 Comments

Sprawca zniszczenia mienia zatrzymany na gorącym uczynku przez policjantów prewencji

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę uszkodzenia figurki ceramicznej „Górnika Sztygara” ustawionej na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu. Mężczyzna za zniszczenie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!