20-latek zatrzymany za kradzież z włamaniem w sklepie

20-latek zatrzymany za kradzież z włamaniem w sklepie

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem w sklepie. Jak się okazało mieszkaniec Wałbrzycha pokonując zabezpieczenie wyniósł z marketu słuchawki RTV. Za popełnione przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu 28 stycznia, zaraz po zgłoszeniu zatrzymali 20-letniego mieszkańca Wałbrzycha, który na terenie jednego z wałbrzyskich marketów dokonał kradzieży z włamaniem. Pokonując zabezpieczenie pudełka zabrał z niego słuchawki po czym wyszedł przez bramki sklepowe.  Mundurowi odzyskali skradziony towar a sprawca trafił do policyjnego aresztu.

Zatrzymany mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie teraz przed Sądem,  grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Previous Wałbrzyscy policjanci pomogli byli świadkami wypadku drogowego
Next Najważniejsze zasady prowadzenia samochodu zimą

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

25-latek dokonał kradzieży ponad 600 litrów paliwa

Przymocował na samochodzie skradzione wcześniej tablice rejestracyjne, przyjechał nim na stację benzynową pomimo aktualnego zakazu kierowania pojazdami, zatankował ponad 600 litrów benzyny i odjechał nie płacąc za zakupy. 25-letni mieszkaniec

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o włamanie do jubilera i kradzieży biżuterii wartości prawie 120 000 zł

W niecałą godzinę po zdarzeniu do policyjnego aresztu trafił 41-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego. Mężczyzna podejrzewany jest o włamanie do jubilera i kradzież zegarków oraz biżuterii wartości prawie 120 tysięcy złotych.

Wiadomości 0 Comments

Uczniowie klasy mundurowej odwiedzili wałbrzyską komendę

W piątek w gmachu wałbrzyskiej komendy stanęli uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Wałbrzychu. W ramach zajęć szkolnych nastolatkowie z klasy mundurowej zobaczyli, gdzie i jak pracują wałbrzyscy policjanci. W

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź