20-latek zatrzymany za kradzież z włamaniem w sklepie

20-latek zatrzymany za kradzież z włamaniem w sklepie

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem w sklepie. Jak się okazało mieszkaniec Wałbrzycha pokonując zabezpieczenie wyniósł z marketu słuchawki RTV. Za popełnione przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu 28 stycznia, zaraz po zgłoszeniu zatrzymali 20-letniego mieszkańca Wałbrzycha, który na terenie jednego z wałbrzyskich marketów dokonał kradzieży z włamaniem. Pokonując zabezpieczenie pudełka zabrał z niego słuchawki po czym wyszedł przez bramki sklepowe.  Mundurowi odzyskali skradziony towar a sprawca trafił do policyjnego aresztu.

Zatrzymany mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie teraz przed Sądem,  grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Previous Wałbrzyscy policjanci pomogli byli świadkami wypadku drogowego
Next Najważniejsze zasady prowadzenia samochodu zimą

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Okazał cudzy dokument tożsamości, by założyć konto w banku, a następnie wziąć pożyczkę

Zaplanował sobie, że okaże w banku należący do innej osoby, przywłaszczony dokument tożsamości, otworzy w nim konto, a następnie weźmie pożyczkę. Czujni pracownicy tej instytucji zwrócili uwagę, że osoba która

Wiadomości 0 Comments

Drogie Panie!

Z okazji Święta Kobiet w imieniu własnym oraz Kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu składam wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i wielu sukcesów w życiu zawodowym.

Wiadomości 0 Comments

Jak uniknąć kradzieży telefonu komórkowego

Jednym z ważnych problemów dzisiejszych czasów są niewątpliwie bardzo zuchwałe kradzieże telefonów komórkowych. Łupem padają zarówno aparaty fabrycznie nowe, jak i te które mają już swoje lata. Sprawcy stosują różne

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź